דלג לתוכן העמוד (מקש קיצור ד)
אשנב   אביליקו

שאלות ותשובות

בחלק זה תוכל לקרוא תשובות לשאלות נפוצות בכל הנוגע לחיפוש והשתלבות בעבודה של אנשים עם מוגבלות. במידה ויש לך שאלה שלא מופיעה במאגר אתה מוזמן לשלוח אותה אלינו והמומחים שלנו יענו עליה תוך 24 שעות.

 

 

 
הוסף שאלה חדשה
שלום, רציתי לשאול לגביי: אני בעל חרדה חברתית כ-15 שנים (בן 31) ויש לי תואר ראשון בהנדסת מכונות. פוטרתי מעבודתי הראשונה בתור מהנדס אחרי חצי שנה עקב בעיות בהספק העבודה ובעיית קשב וריכוז לכאורה כחלק מהבעיה שלי (עבודה רגילה ללא אנשים עם מוגבלות כלשהי). האם האתר יכול לעזור לי במציאת עבודה?
אני קלווית שמיעה יש לי מכשירה שמיעה מתקדמים מדברת ושומע רק קשה לי לדבר בטלפון לכן לא מצאת עבודה
אני רוצה להתנתק משותפות מסוכן החכם
יש לי 20 אחוז נכות לצמיתות האם האתר הזה מתאים לי...?
מדוע לא פותחים גם משרות חלקיות לאנשים עם מוגבלות? מתגמלים מקומות עבודה רק על משרות מלאות? מה עם נכה שרוצה גם לעבוד וגם ללמוד? אין איזו משרה שיכולה להתאים גם בשבילי?
אין באתר שלכם תחום הנדסאי כמיה
אני מטופלת אצל פסיכיאטרית (באופן פרטי) ומקבלת טיפול תרופתי עבור מאניה דיפרסיה רמה 2 (שזו הרמה הפחות חמורה) ואני מרגישה קושי להשתלב בשוק העבודה. רציתי לדעת מה אני צריכה להראות ולהגיש כדי להיות מועמדת לעבודה דרך האתר הזה, שכן הבנתי שמוגבלות נפשית היא חלק מהעניין כאן
אני מקבלת קצבת נכות מחפשת לעשות הסבה מקצועית לפקידה מחפשת עבודה בזה ואיך אני כותבת קורות חיים
אני נכנסת הרבה פעמים לאתר, אני פותחת הרבה משרות ויוצא לי לקרוא המון על משרות במקומות בכלל לא נגישים, שיש בהם מדרגות, אופי העבודה הרבה בעמידה ודורשת כושר פיזי או מחסור בשירותי נכים. אז אם ככה, למה נקרא האתר עבודה נגישה? זה בעצם עוד אתר דרושים רגיל
אני קלווית שמיעה יש לי משכשי שמיעה מתקדמם מדברת ושומע רק קשה לי לדבר בטלפון לכן לא מצאת עבודה
לא מצליחה למצוא עבודה בשום מקום. כל מקום ישר מפטרים אותי לאחר חודש שבועיים חודש וחצי ככה. כל עבודה אפשרית שרק קיימת גם נקיון גם אם זה יהיה אפילו עבודה לילד בגן גם יפטרו אותי. לא יודעת מה עושים במצב כזה אין בי פלפליות וגם לא יהיה זו אני . איפה אז אני יכולה למצוא עבודה מה עושים במצב מזעזע שכזה ? לחפש עבודה במקומות לאנשים בעלי מוגבלות ? או שגם שם יפטרו מה עושים
שלום גר בנתניה בעל נסיון עבודה וכישורים רבגוניים פלוס דובר שפות מעוניין בחלקית עד מלאה בשרון ובאירופה
אני עם פיגור שכלי קל, מתפקדת ברמה גבוהה, אך אף אחד לא נותן לי צאנס, איך אפשר לעזור לי למצוא עבודה.
אני נכה עם נכות כללית מסיבות נפשיות. אם באפשרותי לתפקד, האם יש מניעה לקבלתן למשרד החינוך כמורה לאחר סיום תואר ראשון בחינוך עם תעודת הוראה? בנוסף, האם יש חובת דווח במשרד החינוך בהיבט של ויתור סודיות רפואית במעמד תהליך הקבלה לעבודה?
אני סטודטית לתואר ראשון בפסיכולוגיה וחינווך, שה ג" האם אני יכולה לעבוד אצלכם?
האם בחור עם חרדה חברתית וקצת בעיות מוטוריקה יכול להשתלב?
אני נכה כמעט מלידה המתקשה למצוא עבודה קבועה בהוראה (75%) איך אוכל למצוא עבודה כזו. עברתי הכשרה בהוראה ותואר ראשון בעזרת ביטוח לאומי?
האם קיימת חובה למישהו (מגזר פרטי ו/או ציבורי) להעסיק אדם עם מוגבלות ? בעל הכשרה פורמלית בתחום המחשבים
יש לי נכות אי כושר 100% ונכות רפואי 52%. מקבלת קיצבה של ביטוח לאומי וגן כן מחברת ביטוח פנסיה. אני יכולה לעבוד פעמיים ושבוע ממעסיק של בעלי. אפשר לעבוד כ-12 שעות בשבוע?
איך אבחר במה לעבוד???
מחפשת עבודה בתחום התוכנית אפשרי בריא
אני מקבל קצבת נכות 100% ואני מחפש עבודה אני גר באזור אצבע הגליל מה אני יכול לעשות וועד איזה סכום אני יכול לעבוד כמה שעות ביום
עברתי המון ראיונות ועד היום לא קיבלתי אף תשובה (אני נכה 75%).האם בגלל נכות?
הגשתי מועמדות למשרה. איך אוכל לדעת שקורות החיים הגיעו למעסיק?
מהי ההגדרה של בעלי מוגבלויות? האם גם בעלי לקויות למידה בטווח רחב כולל קשב וריכוז נחשב למוגבלות?
הבן שלי למד טכנאי מחשבים ובדיקות תוכנה בנס אך מפאת ליקוי למידה וחוסר כישורי חיים - הוא לא קיבל תעודה אך הוא מוכשר ויודע היטב מקצועות אלו האם אתם יכולים להפנות אותו לתעסוקה במקצועות אלו?
איך אני יודע באמת שלמי ששלחתי קורות חיים זה באמת הגיע והם קיבלו אותם?
האם האתר הזה פונה רק לבעלי מוגבלות פיזית?
מה קורה אם אני עובד ומקבל קצבת נכות ופוטרתי או שהכנסתי קטנה? האם זכויותיי ייפגעו?

הוסף שאלה חדשה!

חיפוש משרה

לעזרה 03-6013222 

הזדמנות חדשה