דלג לתוכן העמוד (מקש קיצור ד)
אשנב   אביליקו

ברוכים הבאים לאתר עבודה נגישה

שלום וברוכים הבאים לאתר "עבודה נגישה",

 

ההתמודדות עם מוגבלות טומנת בחובה לא מעט קשיים. לצד הקשיים הפיזיים, החברתיים והנפשיים מתמודדים רבים מבעלי מוגבלות גם עם הקושי במציאת תעסוקה. ההשתתפות במעגל התעסוקה, מעבר לאספקט הכספי הברור מאליו שגלום בה, חשובה גם מהאספקט החברתי שהיא מעודדת, ותורמת גם להשתלבות בקהילה, להגשמה אישית ולשיפור הדימוי העצמי.

 

האתר הזה, שהוקם על ידי השותפות הבין מגזרית לתעסוקת אנשים עם מוגבלות, נועד לתת מענה לבעיה זו ולסייע לאנשים עם מוגבלות להשתלב בשוק העבודה. המעסיקים שרשומים לאתר הביעו נכונות לקבל לעסקיהם עובדים עם מוגבלות ולבצע התאמות שונות שיקלו על הקבלה וההשתלבות שלהם. מרכזי התמיכה למעסיקים מסייעים לעסקים אלה ומלווים אותם לאורך תהליך חיפוש העובדים, ההנגשה והקבלה לעבודה. היסודות הונחו, המכשולים הוסרו, עכשיו הזמן לתת ליכולות שלכם לדבר!

 

אתם מוזמנים לחפש את המשרות לפי תחומי העניין וההתמחות שלכם, להגיש את מועמדותכם, לקבל מידע מהמומחים באתר ולקרוא טיפים ועצות לקבלה לעבודה.

אם יש לכם שאלות, אשמח לעמוד לרשותכם במייל, בטלפון או בצ'אט כאן באתר.

 

בהצלחה!

דני גרמייז

מנהל שירות לקוחות

תגובות

2.
שלום רב,
האתר פונה לכל אחד ואחת המתמודד/ת עם מגבלה, ללא קשר לאחוזי נכות בביטוח הלאומי. מחלה כמו שתיארת בהחלט עומדת בהגדרה של מגבלה.
בהצלחה!
דני גרמייז (05/09/2016)
1.
היי. האם המשרות כאן הן עבור בעלי מוגבלויות שמוכרים בביטוח לאומי, עם אחוזי נכות, או שפתוחות גם לאחרים ? לי יש מחלה שמשפיעה על איכות השמיעה שלי, דבר שמגביל אותי בסביבה רועשת, ובשיחות טלפון. עדיין לא מוכרת בביטוח לאומי. תודה על תשובתכם. בר
(05/09/2016)
חיפוש משרה

לעזרה 03-6013222 

הזדמנות חדשה