דלג לתוכן העמוד (מקש קיצור ד)
אשנב   אביליקו

איך זה עובד

 כיצד ניתן למצוא עבודה באמצעות לוח המשרות 

 

1. חפש עבודה בלוח המשרות שלנו

באתר מנוע חיפוש משוכלל שיאפשר לך למצוא משרות על פי תחומי עיסוק, תפקידים ואזור גיאוגרפי.

 

2. הירשם לאתר והגדר סוכן חכם

הרשמה לאתר תאפשר לך להגדיר סוכן חכם אשר יסייע לך להתעדכן במשרות חדשות באתר העונות להגדרת תחומי העניין שלך. להרשמה ולהגדרת סוכן חכם.

 

3. עדכן את הפרופיל שלך באתר 

לאחר ביצוע הרשמה והגדרת סוכן חכם, אנו ממליצים לך לעדכן את הפרופיל האישי שלך באתר ולהזין קורות חיים מעודכנים. תהליך זה יאפשר לך להציג מועמדות למשרות ביעילות, וכן יאפשר למעסיקים לזהות את ההתאמה שלך למשרות המפורסמות על ידם.

 

4. הגש מועמדות למשרה 

מצאת משרה מתאימה? כעת עליך להגיש מועמדות באמצעות תהליך פשוט וקצר באתר:

 
- לחץ על כפתור "הגש מועמדות".

 

- אם הנך משתמש רשום, ודא כי ביצעת כניסה לאתר באמצעות שם משתמש וסיסמא. אם טרם נרשמת לאתר, נא בצע זאת כעת כדי שתוכל להגיש את מועמדותך. לנוחותך ניתן לבצע את ההרשמה ישירות מעמוד הגשת המועמדות בו אתה נמצא.


- לאחר שביצעת כניסה לאתר באמצעות שם משתמש וסיסמא תידרש לבחור קורות חיים מתוך האתר או להעלות לאתר קובץ מתאים.                        

 

- אנו ממליצים לך להוסיף גם מכתב מקדים עם מספר מילים אודותיך המציגות את התאמתך למשרה שבחרת. לאחר העלאת הקבצים המתאימים או בחירתם מחשבונך באתר, לחץ על כפתור "הגש מועמדות".


- מועמדותך תועבר למעסיק. במידה והגשת מועמדות באמצעות מרכזי "תעסוקה שווה" (המשרות מסומנות ב V) פנייתך תטופל על ידי נציגי המרכז. 


אנחנו מחזיקים לך אצבעות – בהצלחה!

 

5. רכוש מיומנויות במציאת עבודה

תהליך מציאת עבודה הנו תהליך ארוך הדורש היכרות עם כלים מתאימים. אנו ממליצים לך לגלוש בעמודי התוכן באתר בכדי להעשיר את ידיעותיך בנושא מציאת עבודה. בין העמודים שבהם ניתן למצוא מידע חשוב ורלוונטי – כלים להצלחה, שאלות-תשובות, והמדריך המלא למציאת עבודה

 

זכור כי מציאת עבודה היא עבודה בפני עצמה! אנו ממליצים לך לבצע את הפעולות שהצגנו לעיל, לפעול בנחישות בנושא, ללמוד, להפיק לקחים מכל תהליך וחשוב מכל - לשמור על אופטימיות לכל אורך הדרך!  

 

אנחנו כאן בשבילך ונשמח לעזור בכל עניין.

 

אתה מוזמן ליצור עמנו קשר בכל עת!

 

בהצלחה!!!

חיפוש משרה

לעזרה 03-6013222 

הזדמנות חדשה