דלג לתוכן העמוד (מקש קיצור ד)
אשנב   אביליקו

אביליקו - אתר הקהילות והמומחים המקיף בישראל בתחום המוגבלויות

איש קשר:
amir tal
כתובת דוא"ל:
אתר הארגון:
abiliko שמה לה למטרה לקדם ולשפר את איכות חייהם של אנשים עם מוגבלויות בישראל, באמצעות קירובם למידע אמין, מקצועי ורלבנטי וקישורם לכלים ושירותים זמינים, העונים על צרכיהם.

אנחנו פונים לכל לאנשים עם כלל מגוון המוגבלויות החיים בקהילה. לשם כך שילבנו את הידע שלנו בתחומי הטכנולוגיה, האינטרנט והטיפול והקמנו פורטל אינטרנטי, המהווה את מקור המידע המקיף והרחב ביותר עבור בעלי המוגבלויות בישראל. האתר שואף לספק לבעלי המוגבלויות בישראל ולבני משפחותיהם את המידע, הכלים וההדרכה להם הם זקוקים כדי לנהל אורח חיים מעורב ופעיל. כשזה מגיע לשיתוף בסיפורים ובתובנות האישיות, אין דבר חזק יותר מכוח הקהילה, לכן אנו מסייעים להם להתחבר עם עשרות אלפים אנשים המתמודדים כמוהם עם מגבלה, כדי שיקיימו ביניהם שיתוף ידע ותקשורת.
החזון שלנו
קידום בעלי המוגבלויות החיים בישראל באמצעות שיתוף ידע והדרכה, בניית קהילה מפתחת ותומכת, הנגשת השירותים השונים בתחום לקהל היעד ופיתוח כלים חדשניים ואפקטיביים לשימוש קהל היעד, כל זאת תוך מינוף יכולות האינטרנט ליצירת סביבת למידה והתפתחות גמישה ופתוחה.
"המילה מגבלה מתייחסת אלינו אבל לא מגדירה אותנו. אנחנו מחליטים מי אנחנו ואילו חיים ניצור. מטרת האתר היא לספק מידע, רשת של קהילה וקישוריות כדי לעזור לכל אחד ואחד מכם להגדיר מיהו ואיזה חיים הוא מעוניין להוביל" (דר. גלן האוס) .

1.4 היתרונות שלנו
צומת של ידע: abiliko קם על מנת לקרב לאנשים עם המוגבלויות בישראל מידע מקצועי, מהימן ועדכני, העונה על הצרכים המגוונים שלהם. ב- abiliko תוכלו למצוא מידע רפואי, מאמרים של מטפלים ומומחים נוספים, זכויות המגיעות לאנשים עם מוגבלויות עפ"י חוק, אינדקס נותני שירותים, כלי הדרכה, אפשרויות חינוך והשכלה, הצעות עבודה, היכרויות, מאגר שאלות תשובות ועוד.
במקום בדידות, קהילה: abiliko פונה לכל האנשים עם המוגבלויות החיים בישראל, האתר נועד לייצר עבורם ועבור בני משפחותיהם רשת של תמיכה חברתית ומקום מפגש משמעותי עם אנשים נוספים, המתמודדים עם אתגרים דומים. תנועה ערה בפורומים דומים באינטרנט מצביעה על הרעב הגדול לשתף, ללמוד מניסיונם של אחרים. האתר מבוסס על פלטפורמה אינטרנטית חדשנית ורמת קישוריות גבוהה המאפשרת חיבור זמין לחברים אחרים ולקבוצה באמצעות בלוגים, פורומים, טורים אישיים, גלריות, live chat, קח-תן; ניתן לקרוא באתר ביקורת או המלצה, לראות איזה מאמרים דורגו ראשונים; לחלוק דעות, חוויות ועוד.
מפגש של מטפלים: האתר פונה גם לאוכלוסיית המטפלים ומציע להם ליהנות משיתוף ידע משמעותי בתחומי המומחיות שלהם. המטפלים מוזמנים להשתתף בדיונים, להתעדכן במאמרים החדשים שהתפרסמו בפורטל, לפרסם את תחומי הפעילות שלהם ולהיכנס לעניינים.
יש מקום לכולם: אינכם צריכים להיות בעלי מגבלה כדי להיכנס לאתר. abiliko מגוון ממש כמו הקהילות בתוכן אנו חיים. למעלה מ-1.5 מיליון אנשים עם מוגבלויות חיים בישראל, אליהם נוספים רופאים העוסקים בתחום, מטפלים, מעסיקים, חברי משפחה, מורים ואחרים. אנשים עם מגבלה יכולים להיות כל אחד מאיתנו.

הפלטפורמה החדשנית, העיצוב הידידותי, הכלים הזמינים, המידע האמין,חווית השיתוף - כל אלו הופכים את abiliko לפורטל המרכזי בארץ לאנשים עם מוגבלויות, בני משפחה ומטפלים. בנוסף, מטרתנו לשמש לגופים החברתיים ולמטפלים במה, להיות להם שופר, דרכו יוכלו להשמיע את עצמם, לפרסם מאמרים של מומחים מטעמם, לידע בערוצי הפעילות שלהם, בארגז הכלים שלהם.
תחומי התמחות: