דלג לתוכן העמוד (מקש קיצור ד)
אשנב   אביליקו

טיפים למקורות לחיפוש עבודה

בימינו מעסיקים מפרסמים משרות במגוון רב של ערוצים. לכן, חשוב להיות מודעים לכל אחד מערוצים אלה ולעשות שימוש מושכל בכל אחד מהם.

 

המקור הראשון למציאת משרות הנו המקום בו אתה קורא מילים אלו: האינטרנט. בשנים האחרונות מעסיקים מגייסים עובדים רבים דרך לוחות דרושים באינטרנט וכן באמצעות הרשתות החברתיות דוגמת פייסבוק ו - LinkedIn. בלוח הדרושים שלנו תוכלו למצוא מגוון רב של משרות בכל אזורי הארץ.

 

בנוסף לאינטרנט, ניתן למצוא משרות פתוחות בלוחות הדרושים בעיתונות הארצית ובמקומונים.

 

כמו כן, ניתן גם לפנות לשירות התעסוקה אשר מעמיד לרשותך מגוון רחב של הצעות עבודה ממבחר מעסיקים במשק, לצד כלים להתמודדות בתקופת האבטלה.

 

בנוסף לשירות התעסוקה ישנן חברות כוח אדם פרטיות, חלקן עמותות וחלקן חברות עסקיות, המציעות אף הן שירותים. במידה והנך זכאי/ת לשירותי תעסוקה נתמכת, תוכל לחפש עבודה גם באמצעות חברות ההשמה השונות.

 

שיטת גיוס העובדים של "חבר מביא חבר" מאוד נפוצה בקרב מעסיקים. כדאי להיעזר בחברים ובני משפחה אשר עשויים לדעת על משרות פנויות במקום העבודה שלהם. בדרך זאת, ניתן לדעת על משרות שעדיין לא התפרסמו בלוחות הדרושים השונים ולקבל פרטים על המשרה וטיפים ממקור ראשון בנוגע לדרך היעילה ביותר להציג את מועמדותך.

 

לבסוף, ניתן ליזום פנייה ישירה למעסיק. כך למשל, מומלץ להכין רשימת חברות שהיית מעוניין/נת לעבוד בהן ולשלוח קורות חיים. במידה ויש לך איש או אשת קשר בחברה, עדיף לשלוח את קורות החיים דרכם. במידה ולא, ניתן לשלוח את קורות החיים באמצעות דף הדרושים באתר החברה או דרך אגף משאבי האנוש של החברה. בפנייה זאת יש לצרף את המכתב המקדים אשר יוכן ספציפית לחברה זאת ואת קורות החיים.

 

לסיכום, אנו ממליצים לך לעשות שימוש בכל דרכי החיפוש:

 

         באמצעות לוח הדרושים שלנו

         בלוחות דרושים אחרים באינטרנט

         בלוחות דרושים בעיתונות המודפסת

         באמצעות שירות התעסוקה וחברות כוח אדם והשמה

         פנייה לחברים ובני משפחה שיסייעו לך לאתר הזדמנויות עבודה

         פנייה ישירה למעסיקים

תגובות

חיפוש משרה

לעזרה 03-6013222 

הזדמנות חדשה